Mobilní aplikace - PRVNÍ KONĚSPŘEŽKA

Skryté příběhy.cz

Skryté příběhy.cz

http://www.skrytepribehy.cz/?utm_source=regiony&utm_medium=clanek&utm_campaign=leto17

       PRVNÍ KONĚSPŘEŽKA – Mobilní aplikace

Rok 1832, Velešín, délka 4,6km,2 hodiny, terén je vhodný pro kola i kočárky

 

Toto je velkolepý plán. František Josef Gerstner chce propojit Vltavu a Dunaj koňskou železniční dráhou. V Anglii je železnice velice úspěšná, ale na evropském kontinentě jí zatím nikdo nevěří. Sehnat na takovou železnici povolení a peníze nebude vůbec jednoduché. A přitom bychom mohli být první na evropské pevnině, kdo bude mít koněspřežku! Bez tvé pomoci ji ale František Gerstner vybudovat nedokáže.

Trasa začíná poblíž železniční zastávky Velešín město, pokračuje přes pozůstatky bývalé koněspřežky, příjemnou polní a lesní cestou zpět do Velešína, nabídne i krásný výhled na vodní nádrž ŘÍMOV. Pozor, 2x křižuje hlavní silnici.

Mobilní aplikace Skryté příběhy je určená zvídavým dětem a hravým rodičům. Aplikace zdarma na www.skrytepribehy.cz a vydejte se s dětmi do Velešína na výletní misi „PRVNÍ KONĚSPŘEŽKA“. Hra začíná poblíž železniční zastávky Velešín město. Na vaše děti čekají zábavné úkoly, a když je splní, pomůžou vybudovat první koněspřežku na evropském kontinentě. POZOR! Misi včetně mapy si stáhněte doma a v terénu už ji můžete používat bez nutnosti připojení k internetu.